warning_amberJsem pozván na svatbu či uzavření registrovaného partnerstvíJsem pozván na svatbu či prohlášení osob o tom, že spolu vstupují do registrovaného partnerství mimo ohrožený okres

Cesta na svatbu či prohlášení osob o tom, že spolu vstupují do registrovaného partnerství z Chebska, Trutnovska či Sokolovska do jiného okresu je možná. Je však třeba prokázat účel cesty mimo tyto okresy. V případě cesty na svatbu či prohlášení osob o tom, že spolu vstupují do registrovaného partnerství to může být např. svatební oznámení či jiná pozvánka. 

Během svatby a prohlášení osob o tom, že spolu vstupují do registrovaného partnerství, prosím zvýšeně dbejte hygienických pravidel. Ochránit ostatní můžete zejména pravidelnou desinfekcí rukoupoužitím respirátorů alespoň třídy FFP2 (KN95, N 95). 

Jsem pozván na svatbu či prohlášení osob o tom, že spolu vstupují do registrovaného partnerství konanou v ohroženém okrese

Je možné cestovat do ohrožených okresů, pokud se zde máte účastnit svatby či prohlášení osob o tom, že spolu vstupují do registrovaného partnerství. Je však třeba prokázat účel cest, případě cesty na svatbu či prohlášení osob o tom, že spolu vstupují do registrovaného partnerství to může být např. svatební oznámení či jinou pozvánku. 

Nezapomeňte, že na Chebsku, Trutnovsku či Sokolovsku platí povinnost mít zakrytá ústa a nos alespoň chirurgickou rouškou či respirátorem třídy FFP2 (KN95, N 95) bez výdechového ventilu, a to ve všech vnitřních prostorách a i všude tam, kde není možné dodržet vzdálenost od ostatních osob alepoň 2 metry. 

Jsem pozván na svatbu či prohlášení osob o tom, že spolu vstupují do registrovaného partnerství v rámci ohroženého okresu

Pokud trvale žijete v jednom z ohrožených okresů a jste pozváni na svatbu či prohlášení osob o tom, že spolu vstupují do registrovaného partnerství konanou v rámci něj, žádná zvláštní pravidla neuplatňují.